Aktívne spravované portfólio by v rámci diverzifikácie nemalo chýbať u žiadneho moderného investora, ktorý nechce byť odkázaný iba na rast akciových trhov. Vďaka takémuto opornému pilieru vo vašom investičnom portfóliu dokážeme lepšie ochrániť váš majetok aj v čase kríz a prepadov na trhoch a tak priniesť vyšší a stabilnejší výnos. 

Potrebujete financovať kúpu pozemku či bytu? Radi by ste sa pustili do stavby vášho vysnívaného domu, ale neviete, ako čo najlepšie nastaviť hypotéku? 

Druhý pilier. ETF, podielové, penzijné, realitné, hedgeové fondy. Akcie. Opcie. Komodity. Krypto…  Zhodnocovanie finančných prostriedkov je alchýmia.

Nechať veci na náhodu sa nemusí vždy vyplatiť. Správne nastavené rizikové životné poistenie je padák, ktorý sa otvorí presne v čase, kedy sa len na svoje sily nebudete môcť spoľahnúť.

Podnikanie je hra s jasnými pravidlami. Niektoré zákonitosti fungujú univerzálne, inokedy je potrebné učiť sa z vlastných chýb. Šikovný podnikateľ nemusí sám vedieť všetko dokonale.

AKTÍVNE SPOLUPRÁCE

  [rt_retina_image img_1x="3986" img="3985" class="sidepanel-logo" img_align="" img_bottom_margin="30px" link="" link_target="" link_title=""]

  Tak ako v bežnom živote. Všetky vzťahy majú byť úprimné, čisté a transparentné.
  Zvýšte potenciál svojich možností.
  Udržiavajte svoje portfólio čisté a prehľadné.
  Vyberajte si len tie najlepšie služby s hodnotením.
  Dva krát sa rozhoduj, raz podpisuj.
  Investuj s citom, vyberaj s rozumom.

  Adresa

  Nitra a okolie

  PHONE

  +421 908 682 198

  EMAIL

  info@ondrejligac.sk

  [button button_text=”KONTAKT” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”www.ondrejligac.sk/kontakt” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”KONTAKT”]