Byrokratizácia, časté legislatívne zmeny, neetický konkurenčný boj, či nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily sú témy, ktoré zaťažujú podnikateľov na dennej báze. No zároveň, začať podnikať nebolo nikdy jednoduchšie ako dnes. Možnosti voľného a otvoreného trhu, obrovský potenciál elektronického obchodu a jednoduchší prístup k získaniu finančného kapitálu na rozvoj podnikania, prajú odvážnym ľuďom, ktorí chcú realizovať svoje podnikateľské sny.

Ako biznis konzultant som sa posledné roky venoval problematike MSP hlavne v oblasti marketingu, interným procesom, financií a obchodnej stratégii. S mojim tímom sme realizovali viaceré projekty na podporu desiatok podnikov v regiónoch, pričom sme zastrešovali ich vzdelávanie a vzájomné prepájanie. 

Podnikatelia sa často zhodujú na tom, že štát nedostatočne podporuje ich rozvoj a že podnikanie na Slovensku je stále náročnejšie.

Práve preto som nadšený z pozitívnych ohlasov na projekty, ktoré realizujeme pod patronátom Slovak Buiness Agency v Národnom podnikateľskom centre, kde systematicky podporujeme vznik nových podnikateľských nápadov a expanziu už fungujúcich podnikov.
Som členom expertnej skupiny slovenských konzultantov, ktorí sa špecializujú na finančné poradenstvo pre podnikateľské subjekty, vďaka čomu vám môžem poskytnúť exkluzívne služby a riešenia na šité mieru. 

Pustíme spoločne sa do práce?

"Ako zarobiť a pri tom sa nenarobiť?" Dá sa to vôbec?

Verím, že vďaka zdravému rozumu, húževnatosti a moderným nástrojom  je možné zarobiť peniaze efektívnejšie ako kedykoľvek pred tým.  Spojme sa a ukážem Vám ako.

Trhy sa vyvíjajú a s nimi sa musíme vyvíjať aj my.
Cena nehnuteľností rastie, celková zadĺženosť tiež. Preto je potrebné tvoriť rezervy a vytvárať racionálny finančný plán pre vás alebo vašu spoločnosť.

Potrebujete financovať kúpu pozemku či bytu? Radi by ste sa pustili do stavby vášho vysnívaného domu, ale neviete, ako čo najlepšie nastaviť hypotéku? 

Druhý pilier. ETF, podielové, penzijné, realitné, hedgeové fondy. Akcie. Opcie. Komodity. Krypto…  Zhodnocovanie finančných prostriedkov je alchýmia.

Nechať veci na náhodu sa nemusí vždy vyplatiť. Správne nastavené rizikové životné poistenie je padák, ktorý sa otvorí presne v čase, kedy sa len na svoje sily nebudete môcť spoľahnúť.

Podnikanie je hra s jasnými pravidlami. Niektoré zákonitosti fungujú univerzálne, inokedy je potrebné učiť sa z vlastných chýb. Šikovný podnikateľ nemusí sám vedieť všetko dokonale.

  [rt_retina_image img_1x="3986" img="3985" class="sidepanel-logo" img_align="" img_bottom_margin="30px" link="" link_target="" link_title=""]

  Tak ako v bežnom živote. Všetky vzťahy majú byť úprimné, čisté a transparentné.
  Zvýšte potenciál svojich možností.
  Udržiavajte svoje portfólio čisté a prehľadné.
  Vyberajte si len tie najlepšie služby s hodnotením.
  Dva krát sa rozhoduj, raz podpisuj.
  Investuj s citom, vyberaj s rozumom.

  Adresa

  Nitra a okolie

  PHONE

  +421 908 682 198

  EMAIL

  info@ondrejligac.sk

  [button button_text=”KONTAKT” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”www.ondrejligac.sk/kontakt” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”KONTAKT”]